Lifting twarzy (anti aging) - Omega Esthetics

Przejdź do treści

Lifting twarzy (anti aging)

Zabiegi
Lifting twarzy (anti aging)
Bezoperacyjny lifting twarzy sprawi, że znów poczujesz się młodo! Lifting wolumetryczny twarzy to metoda, która pozwala w nieinwazyjny sposób przywrócić utraconą z wiekiem objętość twarzy. Zabieg poprawia kontur twarzy i szyi w miejscach, gdzie nastąpiła utrata tkanki tłuszczowej. Zwykle negatywne zmiany dotyczą okolic kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych i kącików ust. W tych miejscach na skutek zaniku tkanki podskórnej dochodzi do zapadania się skóry, co w efekcie tworzy zagłębienia, fałdy, bruzdy i zmarszczki. Zabieg można wykonać zarówno u osób młodych, by podkreślić ich naturalną urodę, jak i u osób starszych w celu zatuszowania powstających z wiekiem zagłębień skórnych i zmarszczek.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?
Lifting wolumetryczny twarzy przeprowadzany jest za pomocą żelu z zawartością kwasu hialuronowego. Żel wstrzykiwany jest podskórnie, najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Podczas iniekcji pacjent może odczuwać niewielkie “rozpieranie” tkanek. Żel jest odporny na działanie enzymów i wolnych rodników, dzięki czemu efekt jego działania utrzymuje się nawet do 2 lat. Zabieg jest bezpieczny i trwa zaledwie kilkanaście minut. Efekt jest natychmiastowy, a pacjent może powrócić do codziennych obowiązków.
W gabinecie Omega Esthetics wykonujemy zabiegi zarówno z zakresu medycyny estetycznej jak i z zakresu kosmetyki lekarskiej, wspierającej medycynę estetyczną.

Adres
Łódź, ul. Zachodnia 89
Tel.  575 020 320
Wróć do spisu treści
Umów się