Zadzwoń do nas

TELEFON: 575-020-320

Skontaktuj się z nami

TELEFON: 575-020-320

O naszej firmie

Aby na długo zachować naturalny, młody wygląd oraz opóźnić pojawienie się zmarszczek oraz innych oznak starzenia się wykonujemy zabiegi, które w sposób niechirurgiczny, naturalny poprawią wygląd skóry poprzez zwiększenie metabolizmu komórek, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawę mikrokrążenia i lipolizy w tkance podskórnej. Zajmujemy się również korektą niedoskonałości poprzez wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, modelowaniem owalu twarzy, wypełnianie policzków i poprawą konturu ust.

W gabinecie medycyny estetycznej Omega Esthetics zatrudnieni są doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, którzy dzięki swojej wiedzy wykonują zabiegi w sposób bezpieczny dla Pacjentów. Przed wykonaniem każdej procedury przeprowadzany jest dokładny wywiad. Na jego podstawie Pacjent jest kwalifikowany do danego rodzaju zabiegu. Każdy Pacjent jest dokładnie informowany o przebiegu zabiegu, wskazaniach, przeciwwskazaniach, postępowaniu pozabiegowym i procesie gojenia tkanek.

Wszystko to po to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pacjentom i uniknąć ryzyka wystąpienia powikłań. Dodatkowo korzystamy tylko ze znanych i sprawdzonych preparatów wiodących marek, dzięki czemu Pacjent może być pewny doskonałych efektów leczenia. Większość stosowanych narzędzi jest jednorazowego użytku, natomiast te wielokrotnego użytku są dokładnie czyszczone i sterylizowane w specjalnych autoklawach. Serdecznie zapraszamy na konsultację z lekarzem, który dobierze zabiegi odpowiednie dla Państwa, które pozwolą Państwu odzyskać piękny i młody wygląd!

Dlaczego Omega estetyka?

Nasz zespół

dr hab. n. med.
dr hab. n. med. Beata Śmielak
Dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej, protetyki stomatologicznej, implantologii i medycyny estetycznej.

Od ponad 20 lat zajmuje się estetyką i implantologią. Pracuje na stanowisku adiunkta na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi jako wykładowca i naukowiec. Jest autorem ponad 50 artykułów, które pojawiły się w najlepszych czasopismach na świecie, min. w USA, Szwajcarii, Niemczech, w Indiach, a także w Polsce, kilku rozdziałów w książkach (wykaz wybranych osiągnieć znajduje się na stronie https://publicum.umed.lodz.pl ).

specjalista
specjalistaPaulina Olczak
Dyplomowany specjalista usług kosmetyczno-medycznych. Certyfikowana Makijażystka. Kierownik, koordynator i doradca w Klinice Medycyny Estetycznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach m.in. Jadwiga, Hamot, Apis, Brillbird, dzięki czemu na bieżąco śledzi nowe trendy w Medycynie Estetycznej.
Zajmuje się zabiegami o szerokim spektrum tj. pielęgnacyjne, upiększające, wygładzające zmarszczki i poprawiające koloryt skóry, które obejmują zarówno twarz jak i całe ciało.
Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie dobrać odpowiednie zabiegi dla danego typu skóry.

Jej zaangażowanie i sympatia wobec pacjentów sprawiają, że czas spędzony w gabinecie jest czystą przyjemnością. Podejmując współpracę z Pacjentem zawsze stara się wydobyć naturalne piękno.

Kontakt

Wykorzystaj formularz do przekazania nam bezpośredniej informacji. Nasz wyspecjalizowany zespół odpowiada sprawnie i konkretnie na zadane przez Was pytania. Prześlij nam w formularzu kontakt do Ciebie, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z tobą i pomoże Ci rozwiązać problem.

Dane kontaktowe
  • Łódź, ul. Zachodnia 89
  • 575 020 320

Godziny otwarcia
  • Pon-Pt 10:00 – 18:00

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.