Zadzwoń do nas

TELEFON: 575-020-320

Skontaktuj się z nami

TELEFON: 575-020-320

Lifting twarzy – przygotowanie do zabiegu

Zwykle negatywne zmiany dotyczą okolic kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych i kącików ust. W tych miejscach na skutek zaniku tkanki podskórnej dochodzi do zapadania się skóry, co w efekcie tworzy zagłębienia, fałdy, bruzdy i zmarszczki. Zabieg można wykonać zarówno u osób młodych, by podkreślić ich naturalną urodę, jak i u osób starszych w celu zatuszowania powstających z wiekiem zagłębień skórnych i zmarszczek.

Jak przebiega zabieg?

Lifting wolumetryczny twarzy przeprowadzany jest za pomocą żelu z zawartością kwasu hialuronowego. Żel wstrzykiwany jest podskórnie, najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Podczas iniekcji pacjent może odczuwać niewielkie “rozpieranie” tkanek. Żel jest odporny na działanie enzymów i wolnych rodników, dzięki czemu efekt jego działania utrzymuje się nawet do 2 lat. Zabieg jest bezpieczny i trwa zaledwie kilkanaście minut. Efekt jest natychmiastowy, a pacjent może powrócić do codziennych obowiązków.

Zostaw kontakt

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

Wykorzystaj formularz do przekazania nam bezpośredniej informacji. Nasz wyspecjalizowany zespół odpowiada sprawnie i konkretnie na zadane przez Was pytania. Prześlij nam w formularzu kontakt do Ciebie, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z tobą i pomoże Ci rozwiązać problem.

Dane kontaktowe
  • Łódź, ul. Zachodnia 89
  • 575 020 320

Godziny otwarcia
  • Pon-Pt 10:00 – 18:00

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.